COMPRA EL TEU BITLLET I LOCALITZA EL TEU ANDBUS EN TOT MOMENT

Descarrega l'app en IOS / Android

27/11/21

Sortida Ruta Bus Estat viatge Arribada Geolocalització Comprar
05:00h Andorra / Toulouse N-5492 Ruta acabada 08:30h
05:00h Andorra / Barcelona N-5866 Ruta acabada 08:00h
09:00h Andorra / Barcelona L-0749 Ruta acabada 12:00h
10:00h Barcelona / Andorra N-5866 Ruta acabada 13:30h
11:00h Toulouse / Andorra N-5492 Ruta acabada 15:00h
13:00h Andorra / Barcelona M-3323 En ruta 16:00h
14:00h Barcelona / Andorra L-0749 En ruta 17:30h
15:00h Andorra / Toulouse N-5866 En ruta 18:30h
17:00h Andorra / Barcelona N-5492 Ruta programada 20:15h
18:00h Barcelona / Andorra M-3323 Ruta programada 21:30h
20:00h Toulouse / Andorra N-5866 Ruta programada 00:00h
22:00h Barcelona / Andorra N-5492 Ruta programada 01:50h

COMPRA EL TEU BITLLET I LOCALITZA EL TEU ANDBUS EN TOT MOMENT

Descarrega l'app.

Disponible per IOS i Android.

  • Descarrega a l'App Store
  • Descarrega de Google Play

Web desenvolupada per

Perception Technologies